Transition Technologies PSC

przez Administrator opublikowane 2018/10/26 18:48:00 GMT+1, ostatnio zmodyfikowane 2018-10-31T14:09:53+01:00

Transition Technologies PSC organizuje dla polskich użytkowników serię webcastów „Augmented Reality Club”, która rusza 26 września 2018 roku o godzinie 15:00. Serię wystąpień poprowadzą specjaliści, którzy od lat pracują z największymi markami – pomagając im wykorzystywać Rozszerzoną Rzeczywistość do celów biznesowych ich firm.

Seria webcastów dedykowana jest osobom, które na co dzień pracują z rozwiązaniami Rozszerzonej Rzeczywistości, poszukują ciekawych rozwiązań usprawniających procesy przemysłowe lub współpracę między specjalistami, chcą zrealizować nowe cele biznesowe działu lub całej firmy, a także osobom, które chcą być na bieżąco z nowościami technologicznymi.

 

Zapisy na wydarzenie trwają na oficjalnej stronie „Augmented Reality Club” i rozpoczęły się wraz z początkiem września. Cykl webcastów składać się będzie z trzech tematów, które poruszać będą takie zagadnienia jak: zastosowanie Rozszerzonej Rzeczywistości w przemyśle przyszłości, poprawność wdrożeń oraz współpracę w obszarze Augmented Reality czy typy narzędzi wykorzystywanych w projektach AR – choć to nie wszystkie kwestie, które chcą poruszyć eksperci Transition Technologies PSC.

 

Lista tematów webcastów:

  • Augmented Reality w przemyśle przyszłości, 26 września godz. 15:00

To już się dzieje! Zobacz na konkretnych przykładach, jak z pomocą Augmented Reality zmienia się przemysł. Odkryj nowoczesne rozwiązania realizowane przez naszych specjalistów.

  • Jak poprawnie wdrożyć projekty Augmented Reality?, 30 października godz. 15:00

Zastanawiasz się, jakie elementy wdrożeniowe są kluczem do sukcesu w realizacji projektów Augmented Reality? Poznaj wytyczne dotyczące wyboru oprogramowania czy sprzętu.

  • Współpraca w obszarach Augmented Reality, 21 listopada godz. 15:00