Portal Dydaktyczny Katedry Informatyki

Personal tools
Document Actions

Kolokwium (I termin) z wykładu z Podstaw Programowania 2

What Work
When 2018-06-19
from 13:30 to 15:00
Where aula A3
Attendees Studenci pierwszego roku kierunku Informatyka.
Add event to calendar vCal (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
by Arkadiusz Chrobot last modified 2018-06-08 21:52

Pierwszy termin kolokwium z wykładu z Podstaw Programowania 2 dla studentów pierwszego roku kierunku Informatyka, studia stacjonarne.

Kolokwium dla osób, które nie uzyskają oceny z laboratorium uprawniającej do otrzymania zaliczenia z wykładu odbędzie się dnia 19.06.2018, w auli A3 (Aula Główna). Początek o godzinie 13:30. Ocena progowa z laboratorium, uprawniająca do uzyskania wpisu z wykładu podana będzie w dniu kolokwium. Osoby, które pozostaną na sali proszę o zajmowanie miejsc począwszy od pierwszego rzędu, miejsce za miejscem, we wszystkich sektorach. Przyspieszy to znacznie rozdanie arkuszy z zadaniami. Można mieć jeden podpisany arkusz papieru kancelaryjnego na brudnopis, ale wszystkie odpowiedzi muszą być umieszczone na arkuszach, które Państwu rozdam, bo tylko te będę zbierał po kolokwium. Proszę wyłączyć telefony komórkowe i położyć je na blacie, ekranem w dół, a najlepiej w ogóle ze sobą nie zabierać na salę. Proszę również zabrać ze sobą legitymację studencką.

 

Starostów poszczególnych grup proszę o przekazanie prowadzącym zajęcia laboratoryjne, aby dostarczyli do mnie informację o Państwa ocenach.